Oglas Prodaje se Renault Kangoo laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Renault
Kangoo
2017-08-17
157750 km
478 kg
1472 kg
1950 kg
7207870
2024-06-17 12:36
2024-06-19 20:50
4.282 m × 1.829 m × 1.805 m
75 k.s. (55.13 kW)
2025-01-31
Bromsbelägg bak, slitna.
Stenskott vindruta i synfält. Stenskott vindruta utanför synfält. Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Lås bak, skadat.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Spricka vindruta i synfält. Bromsljus, ur funktion. Positionsljus vänster bak ur funktion.
License number: NMP719
Manufacture month: aprill 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3596, 6939, 7907, 10936, 13369 senast 2023-05-08 Kamrem utförd vid (mil):: 13369 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-05-08
Tax fee (yearly): 1155 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
CO2-emission (diesel): 112 g/km
Tax weight: 1 950 kg
1.5 dCi Skåp
Alkolås