Caddy
2018-05-29
57300 km
532 kg
1740 kg
2272 kg
26. 4. 2024.
7201044
2024-04-25 12:19
2024-04-29 20:04
4.408 m × 1.793 m × 1.873 m
2000 cm³
5.6 l/100 km
2024-09-30
Fåtal rostangrepp och lackskador. Flertal repor och stenskott. Spår efter tidigare dekor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Konstant tjutande ljud i bilen.
Ena skyltbelysningen ur funktion.
License number: LDA287
Manufacture month: märts 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 4401, 4842, 5655 senast 2024-02-27
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 2980 SEK
Max pull weight: 1 228 kg
CO2-emission (diesel): 147 g/km
Tax weight: 2 270 kg
2.0 TDI Skåp 4MOTION
Alkolås