Caddy
2017-08-21
210460 km
625 kg
1502 kg
2127 kg
3. 5. 2024.
7202497
2024-05-02 09:25
2024-05-06 19:36
4.408 m × 1.793 m × 1.823 m
75 k.s. (55.13 kW)
Putni računar:
2024-05-31
Grill är skadad. Skada på stötfångaren fram, bristfällig fastsättning stötfångare fram, Karosskada motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Stötfångare bak reflex skadad. Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratt, sliten. Spår av tidigare utrustning.
Missljud koppling/svänghjul.Kopplingspedal trögtrampad
Missljud från drivrem.
Autobromslampa lyser, Missljud hjullager Bak, Strålkastare vänster, repa på glas/plast.
License number: SZM278
Manufacture month: maj 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3030, 6375, 9647, 13099, 18261 och 20569. senast 2024-02-15
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 373 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 2 120 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
2.0 TDI Skåp
Verkstadsinredning