Caddy
2017-04-26
196840 km
722 kg
1611 kg
2333 kg
8. 5. 2024.
7203867
2024-05-20 17:58
2024-05-26 19:51
4.878 m × 1.793 m × 1.836 m
2025-06-30
Något Spåriga bromsskivor fram och bak.
Flertal stenskott motorhuv, Ytrost tak, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Armstöd/mittre fack skadat samt går ej att fälla ner.
Rasslande ljud i motorrum.
Ratt står snett. Hjulvibrationer.
License number: YLE758
Manufacture month: marzec 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 6709, 8880, 11290, 13226 och 16096 mil. Senast utförd 2020-12-07
Tax fee (yearly): 2250 SEK
Max pull weight: 1 167 kg
CO2-emission (diesel): 133 g/km
Tax weight: 2 330 kg
2.0 TDI Maxi Skåp