Caddy
2015-11-02
113640 km
614 kg
1513 kg
2127 kg
11. 6. 2024.
7207982
2024-06-11 13:44
2024-06-16 19:05
4.408 m × 1.793 m × 1.823 m
75 k.s. (55.13 kW)
2024-11-30
Bromsok vänster fram läckage.
Lackskada på stötfångare fram. Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, dörruppslag och repor. Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp. Några lackskador.
Lukt från rök. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Klädsel skadad fram vänster.
Spridare läckage.
License number: JXF884
Manufacture month: lokakuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2783, 4450, 5809, 7129, 8109, 9052, 10167, 11325, senast 2024-05-06
Textile: Faux leather
Tax fee (yearly): 1572 SEK
Max pull weight: 1 373 kg
CO2-emission (diesel): 120 g/km
Tax weight: 2 120 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
2.0 TDI Skåp