Caddy
2022
2022-08-08
52480 km
651 kg
1699 kg
2350 kg
7208099
2024-06-17 10:30
2024-06-19 20:02
4.853 m × 1.855 m × 1.842 m
122 k.s. (90 kW)
Lackskada på stötfångare fram. Lackskada stötfångare bak, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Trasiga inredningsdetaljer.
Spricka vindruta utanför synfält.
License number: LBK10U
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3323 mil. Senast utförd 2023-07-14
Tax fee (yearly): 9832 SEK
Max pull weight: 1 150 kg
CO2-emission (diesel): 121 g/km
Tax weight: 2 350 kg
Cargo 2.0 TDI Skåp
2022