Volkswagen Caddy laki furgon
Volkswagen Caddy laki furgon
Volkswagen Caddy laki furgon slika 2
Volkswagen Caddy laki furgon slika 3
Volkswagen Caddy laki furgon slika 4
Volkswagen Caddy laki furgon slika 5
Volkswagen Caddy laki furgon slika 6
Volkswagen Caddy laki furgon slika 7
Volkswagen Caddy laki furgon slika 8
1/8
Marka:  Volkswagen
Model:  Caddy
Tip:  laki furgon
Godina proizvodnje:  2009
Prvo registrovanje:  2009-01-21
Kilometraža:  213840 km
Broj mesta:  2
Kapacitet podizanja:  650 kg
Neto težina:  1595 kg
Ukupna težina:  2245 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  17. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7208257
Datum izvršenja:  2024-06-18 18:34
Datum isteka:  2024-06-24 19:02
Ukupne dimenzije:  dužina - 4.875 m, širina - 1.794 m
Snaga:  102 k.s. (75 kW)
Gorivo:  elektro
Tip:  mehanika
Autoradio:  CD
Tehnički pregled do:  2024-09-30

Dodatne informacije — Volkswagen Caddy laki furgon

BRAKES:
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Skada på stötfångaren fram, Vindruta sliten. Karosskada vänster sidospegel, Skada på stötfångaren bak, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal rostangrepp, Flertal lackskadorSidodörr höger sitter ej fast ordentligt samt går ej och stänga.
Klädsel skadad, fram. Panel insida baklucka, skada. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Sliten inredning. Inredningsdetalj skadad, Innertak, smutsigt.
Mindre oljeläckage
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig, sidodörr är helt löst nere och de finns en risk att den flyger upp vid körning. Drivaxel fram läckage mindre läckage.
Fjärrlås går att låsa men inte låsa upp. Elhiss fram höger, ur funktion, Avgassystem skadat. AC ur funktion, Glapp i styrningen. Ena skyltbelysningen ur funktion. Missljud framvagn ej lokaliserat. Centrallås ur funktion gå bara o öppna förardörren samt den trasiga sidodörren. Fjärrlås går bara och låsa med inte låsa upp. Går ej och lägga in nyckeln i hålet på låset till bagageluckan. Varningslampor går igång av sig själv efter ca 1minut. Kupéfläkten fungerar bara på Max styrka.
Previous owners: 5
License number: LLH873
Service history: Service utförd vid följande mil: 680, 4628, 6686, 8284, 13054, 14864 senast 2018-11-13
Textile: Faux leather
Tax fee (yearly): 2542 SEK
Max pull weight: 1 255 kg
CO2-emission (petrol): 195 g/km
Tax weight: 2 240 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
1.6 Maxi Skåp
2009
Volkswagen laki furgoni
Pronađeno: 310 oglasa