Caddy
2016-09-05
72710 km
594 kg
1533 kg
2127 kg
18. 6. 2024.
7207293
2024-06-17 11:44
2024-06-23 19:26
4.408 m × 1.793 m × 1.823 m
75 k.s. (55.13 kW)
2025-03-31
Fåtal lackskador, bucklor, stenskott och repor. List höger skjutdörr, bristfällig fastsättning.
Klädsel skadad, fram. Sliten inredning. Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme
Mindre oljeläckage
License number: OFH836
Manufacture month: juuli 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3827, 4633, 5393, 6240 senast 2023-08-16
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 373 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 2 120 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
2.0 TDI Skåp
Verkstadsinredning