Caddy
2019-02-14
217570 km
551 kg
1864 kg
2415 kg
20. 6. 2024.
7206792
2024-06-19 11:27
2024-06-25 20:56
4.878 m × 1.793 m × 1.863 m
2025-05-31
Nya bromsskivor och belägg nya runt om.
Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Fåtal rostangrepp
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer, Innertak, smutsigt. Insynsskydd medföljer ej
Fungerar utmärkt maskinellt
Släpvagnskontakt skadad.
License number: JDN49D
Manufacture month: styczeń 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 18000 mil. Senast utförd 2023-03-28
Tax fee (yearly): 3531 SEK
Max pull weight: 1 085 kg
CO2-emission (diesel): 151 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Max trailer weight: 1 450 kg
Life 2.0 TDI Maxi 4MOTION
Aktiv parkeringshjälp