Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy MPV laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Caddy MPV
2018-01-03
48370 km
7
535 kg
1825 kg
2360 kg
7. 5. 2024.
7202932
2024-05-06 09:55
2024-05-09 19:50
4.878 m × 1.793 m × 1.831 m
102 k.s. (75 kW)
2025-06-30
Buckla vänster tröskel, Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Spår efter tidigare dekor. Bristfällig fastsättning stötfångare fram.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. Klädsel skadad fram vänster. Innertak, smutsigt.
Servicelampa lyser.
License number: YYL381
Manufacture month: marraskuu 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3064 och 4106 mil. Senast utförd 2023-03-24
Tax fee (yearly): 2250 SEK
Max pull weight: 1 140 kg
CO2-emission (diesel): 133 g/km
Tax weight: 1 820 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Caddy Life Maxi 2.0 TDI
Alkolås