Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy MPV laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Caddy MPV
2017-02-10
183650 km
7
594 kg
1766 kg
2360 kg
7207861
2024-06-17 12:40
2024-06-19 19:53
4.878 m × 1.793 m × 1.831 m
102 k.s. (75 kW)
2025-07-31
Flertal stenskott motorhuv, Vindruta sliten. Skada på stötfångaren bak. Spår efter tidigare dekor. bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Vänster backljus ur funktion
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak, smutsigt. Ratten är sliten.
Bakrutespolare ur funktion, Backljus ur funktion
License number: SMZ968
Manufacture month: joulukuu 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 6912, 9321, 9691, 14910 och 18096 mil. Senast utförd 2024-03-26
Tax fee (yearly): 2302 SEK
Max pull weight: 1 140 kg
CO2-emission (diesel): 134 g/km
Tax weight: 1 760 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Caddy Life Maxi 2.0 TDI
Alkolås