Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy MPV laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Caddy MPV
2019-11-28
95150 km
651 kg
1569 kg
2220 kg
7208632
2024-06-17 12:04
2024-06-19 20:50
4.408 m × 1.793 m × 1.822 m
2024-11-30
Flertal karosskador, lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster.
Bilen drar snett. Strålkastare vänster, repa på glas/plast.Navkapslar saknas.
License number: ZUH01R
Manufacture month: syyskuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1702, 7899 och 9276 mil. Senast utförd 2024-03-27
Tax fee (yearly): 1042 SEK
Max pull weight: 1 280 kg
CO2-emission (petrol): 142 g/km
Tax weight: 1 560 kg
Caddy Life 1.4 TSI