Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy MPV laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Caddy MPV
2018-03-27
185.390 km
7
546 kg
1.869 kg
2.415 kg
7216362
2024-09-09 17:45
2024-09-11 21:16
4,878 m × 1,793 m × 1,831 m
110 k.s. (81 kW)
2025-07-31
Bromsbelägg bak, slitna. Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Flertal plastlister solblekta
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Hjulvibrationer.
License number: PNC235
Manufacture month: helmikuu 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1796, 4123, 5367, 7525c, 9111, 9888, 11468, 13125, 14421, 16029, 17449 och 18373 mil. Senast utförd 2024-06-18
Tax fee (yearly): 514 SEK
Max pull weight: 1 085 kg
CO2-emission (methane): 125 g/km
Tax weight: 1 860 kg
Caddy Life Maxi 1.4 TGI
Methane
Alkolås
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car