Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy MPV laki furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Caddy MPV
2017-06-30
291.400 km
619 kg
1.636 kg
2.255 kg
11. 9. 2024.
7207480
2024-09-10 09:13
2024-09-15 19:11
4,408 m × 1,793 m × 1,822 m
102 k.s. (75 kW)
Putni računar:
2024-10-31
Kylarvätska, läckage.
Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Karosskada höger sidospegel, Centrumkåpa saknas. Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratt, sliten. Innertak, repor.
Missljud koppling/svänghjul.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Servicelampa lyser. Länkarmar fram glapp, Fjäder brusten vänster bak. Missljud framvagn ej lokaliserat.
License number: PKH377
Manufacture month: toukokuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3180, 6166, 9252, 12300, 14425, 17725, 21781 och 23544. senast 2022-11-14. Kamrem utförd vid (mil): 21781 Datum Kamremsbyte: 2022-07-14
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 245 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Caddy Life 2.0 TDI