Oglas Prodaje se Citroen Jumpy minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Citroen
Jumpy
2020-11-30
63300 km
1302 kg
1798 kg
3100 kg
6. 5. 2024.
7202760
2024-05-02 17:45
2024-05-06 19:47
4.959 m × 1.92 m × 1.94 m
177 k.s. (130 kW)
2000 cm³
5.5 l/100 km
2025-11-30
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal bucklor/dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Missfärgad glykol, ej oljeblandad. Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Oljeläckage.
Servicebok saknas.
License number: XRG40F
Manufacture month: syyskuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1943 mil. Senast utförd 2022-09-21
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 4916 SEK
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 3 100 kg
III 2.0 BlueHDI Skåp