Oglas Prodaje se FIAT Ducato 30 Van minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/101
FIAT
Ducato 30 Van
2008
2008-05-09
242148 km
2037 kg
3000 kg
Danska Tølløse
21. 6. 2024.
904256
2024-06-27 13:27
5.2 m × 2 m × 2.5 m
Dimenzije karoserije:
3 m × 1.8 m × 1.9 m
118 k.s. (87 kW)
Veličina gume:
215/70R15
Lys ikke nærmere testet.
Sælges for konkursbo, kendskab til fejl og mangler, kan derved være begrænset.Information om brug:Nuværende ejer har aldrig selv brugt genstandenInformation fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte fejl:Stor skade på forrude.
Bakspejl medfølger, men ikke funktionel, grundet skaden i forruden.
Venstre sidespejl er skadet.
Diverse ridser og buler.
Nøgle mangler batteri.
Forefindes både registreringsattestens del 1 & 2?: Ja Registreringsattest medfølger
Mere information om nummerplade: Medfølger ikke, afmeldt
Miljøklasse: Ingen Norm
Læssehjælp med: Rampe
Information om læssehjælp: Aftale om afhentning bookes på linket, som modtages efter objektet er betalingsregistreret
Køretøjsstatus: Afmeldt
Seneste godkendte syn: 17-11-2022
Antal nøgler: 1 stk