Transit
2017-10-31
130680 km
692 kg
2048 kg
2740 kg
24. 4. 2024.
7202667
2024-04-30 11:42
2024-05-05 20:11
4.972 m × 2.032 m × 1.981 m
2024-12-31
Ytrost tak, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några fläckar och märken. Ratten är sliten. Spår av tidigare utrustning. Trasiga inredningsdetaljer.
Bilen drar snett. Lås vänster, skadat.1 odubbatvinterdäck monterat. 1 sommardäck 3 odubbadevinterdäck medföljer.
License number: YRY716
Manufacture month: september 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3509, 6724 och 10915 mil. Senast utförd 2023-06-29
Tax fee (yearly): 4596 SEK
Max pull weight: 760 kg
CO2-emission (diesel): 178 g/km
Tax weight: 2 740 kg
Custom 270 130hk