Transit
2018-06-26
232020 km
858 kg
2142 kg
3000 kg
30. 4. 2024.
7202506
2024-04-30 11:55
2024-05-02 20:12
4.972 m × 2.032 m × 1.964 m
2024-10-31
Bromsrör längsgående vänster rostiga, Bromsrör längsgående höger rostiga, Broms höger bak, anliggande. Broms vänster bak, anliggande. Bromsskivor bak är slitna. Bromsskivor fram rostskadade.
Ytrost motorhuv, Vindruta sliten. Ytrost tak, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal rostangrepp. Ingrodd smuts, flygrost och asfaltsfläckar.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Missljud från drivrem. Mindre oljeläckage 5ans växel ur funktion. Lock för påfyllning av motorolja sitter fast.
Backkamera visar dålig bild, Ratt står snett. Hjulvibrationer. Spricka vindruta i synfält. Torrsprickor i länkarmsbussningar fram.
License number: BBF307
Manufacture month: kwiecień 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5811, 12455 och 19103 mil. Senast utförd 2023-05-10
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 4231 SEK
CO2-emission (diesel): 171 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Custom 300
Verkstadsinredning