Transit
2018-06-26
132250 km
775 kg
2225 kg
3000 kg
3. 5. 2024.
7202358
2024-05-02 12:43
2024-05-06 19:32
4.972 m × 2.032 m × 1.964 m
2024-04-30
Varnar för slitna bromsbelägg. Missljud vid inbromsning. Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Stenskott vindruta i synfält. Bakljus skadat vänster sida. Fåtal rostangrepp, Flertal stenskott, dörruppslag och reporVänster bakdörr trög att öppna Karossdetalj saknas Några lackskador
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser.
License number: XHA466
Manufacture month: toukokuu 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3304, 5354 och 10046 mil. Senast utförd 2022-05-10
Tax fee (yearly): 4440 SEK
CO2-emission (diesel): 175 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
Custom 300
Verkstadsinredning