Transit
2018-06-26
71520 km
635 kg
2865 kg
6. 5. 2024.
7201361
2024-05-03 12:21
2024-05-07 20:05
5.981 m × 2.059 m × 2.785 m
2000 cm³
Osovinska konfiguracija:
4x4
2024-08-31
Bromsskivor bak rostskadade.
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Flertal bucklor/dörruppslagMissljud passagerardörr öppning/stängning.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Vinande ljud i motorrum.
Spricka vindruta i synfält. Parkeringssensor ur funktion.
License number: MJT690
Manufacture month: veebruar 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2462 mil. Senast utförd 2021-04-20
Tax fee (yearly): 7099 SEK
CO2-emission (diesel): 226 g/km
Max trailer weight: 2 800 kg