Transit
2011
2011-09-29
212500 km
1381 kg
2119 kg
20. 5. 2024.
7202165
2024-05-17 09:09
2024-05-21 19:16
5.782 m × 1.999 m × 2.598 m
140 k.s. (103 kW)
2200 cm³
8.5 l/100 km
2024-06-30
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Stenskott vindruta i synfält. Flertal rotangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Spår efter tidigare utrustning utvändigt
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av tidigare utrustning.
Vinande ljud i motorrum. Oljeläckage
Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service. Spricka vindruta utanför synfält. Bilen drar snett. Vibrationer i ratten.
License number: LYA564
Service history: Service utförd vid följande mil: 2457, 4298, 6827, 9508, senast 2016-11-25
Tax fee (yearly): 6995 SEK
CO2-emission (diesel): 224 g/km
Max trailer weight: 2 800 kg
350 2.2 TDCi Skåp
2011
Alkolås