Transit
2012-06-13
121430 km
465 kg
2160 kg
2625 kg
23. 5. 2024.
7205442
2024-05-29 17:07
2024-06-02 20:52
4.965 m × 1.974 m × 1.997 m
101 k.s. (74 kW)
2200 cm³
7.3 l/100 km
2024-06-30
Stenskott vindruta utanför synfält. Karosskada vänster tröskel, Karosskada höger tröskel. Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Oljeläckage
License number: DOF911
Manufacture month: marzec 2012
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 5430 SEK
Max pull weight: 875 kg
CO2-emission (diesel): 194 g/km
Tax weight: 2 620 kg
260 2.2 TDCi Skåp