Transit
2017-02-10
258270 km
972 kg
2018 kg
2990 kg
7206475
2024-06-17 17:09
2024-06-19 20:38
4.972 m × 2.032 m × 1.978 m
2024-05-31
Bromsrör bak vänster/höger rostiga
Antenn saknas. Flertal lackskador och stenskott. Fåtal rostangrepp och repor. Spår efter tidigare dekor. Genomslag skadat båda sidor bak. Plast detalj stötfångare fram, bristfällig fastsättning.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Mindre oljeläckage. Gummislang skadad samt låg löst i motorrum. Tickande ljud från motorn under acceleration.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs
Brister:
2 STOPPLYKTA (4.3) BAK, BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA)
Anmärkningar:
2 X SKYLTLYKTA (4.7) UR FUNKTION
2 X VINDRUTA (3.2) SKADAD-SPRICKA
Spricka vindruta i synfält. Drivknutsdamask skadad HF
License number: OJM125
Manufacture month: november 2016
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 8212, 15999 och 25044 mil. Senast utförd 2023-09-12
Tax fee (yearly): 4023 SEK
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 2 990 kg
Custom 300
Verkstadsinredning