Transit
2019-09-27
146820 km
749 kg
2251 kg
3000 kg
7208789
2024-06-17 12:03
2024-06-19 20:11
5.339 m × 2.032 m × 1.956 m
2024-09-30
Bromsbelägg bak, slitna. Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Ytrost tak, Spår efter tidigare dekor, Fåtal lackskador, Bilen är matt i lacken, Några stenskott, dörruppslag och repor.Bilen är delvis dåligt omlackerad vågig i plåt samt partiklar syns i lacken.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster.
Ratt står snett.
License number: OBT32M
Manufacture month: aprill 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 7823
Tax fee (yearly): 4774 SEK
CO2-emission (diesel): 186 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
Custom 300