Transit
2018-11-20
17500 km
895 kg
2605 kg
7209039
2024-06-17 11:36
2024-06-19 19:50
5.531 m × 2.059 m × 2.8 m
2000 cm³
Osovinska konfiguracija:
4x4
2024-11-30
Vibrerar vid inbromsning.
Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Spår av tidigare utrustning.
Hjulvibrationer.
License number: RLS630
Manufacture month: czerwiec 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 846 och 1108 mil. Senast utförd 2022-11-23
Tax fee (yearly): 6195 SEK
CO2-emission (diesel): 226 g/km
Max trailer weight: 2 800 kg
Alkolås
Elstol förarplats