Transit
2019-06-27
162750 km
615 kg
2185 kg
2800 kg
7208867
2024-06-20 18:24
2024-06-25 20:28
4.972 m × 2.032 m × 1.974 m
105 k.s. (77 kW)
2025-07-31
Bristfällig fastsättning vänster sidospegel, Bristfällig fastsättning höger sidospegel, Bakljus skadat vänster sida. Bakljus bristande fastsättning vänster sida. Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Klädsel smutsig fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Backkamera visar dålig bild
License number: JDT507
Manufacture month: wrzesień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 4398, 7319, 10840, 12523 senast 2023-03-24
Tax fee (yearly): 4241 SEK
CO2-emission (diesel): 171 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 2 350 kg
Custom 280