Oglas Prodaje se Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 2
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 3
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 4
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 5
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 6
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 7
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 8
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 9
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 10
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 11
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 12
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 13
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 14
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 15
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 16
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 17
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 18
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 19
Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon slika 20
1/20
Marka:  Hyundai
Model:  EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT
Prvo registrovanje:  2016-08-26
Kilometraža:  137257 km
Lokacija:  Nemačka Salzbergen
Datum objavljivanja:  22. 4. 2024.
Autoline ID:  QZ39800
Snaga:  170 k.s. (125 kW)
Евро:  Euro 5
Tehnički pregled do:  2024-03
Boja:  srebrni

Dodatne informacije — Hyundai EU (V) - H 350 Cargo L3H2 - 170 eVGT minibus furgon

Nemački
Hinweis:
- Fahrzeug-Beschriftung
- Beulen
- rundum Kratzer
- Roststellen
- Kunststoff-Tritt (unter der Hecktür) komplett beschädigt
- Ladeluftkühler muss instandgesetzt werden
(Reparaturkosten geschätzt netto 1.000,00 EUR)
- Baustellen-Fahrzeug
- Gebrauchsspuren
Hinweis:
- 2 Fahrzeugschlüssel vorhanden
Hyundai minibusevi furgoni
Pronađeno: 6 oglasa