Oglas Prodaje se IVECO 35 minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/68
IVECO
35
215292 km
1195 kg
2305 kg
Švedska Kinna
23. 4. 2024.
191475
2024-05-02 09:28
3.1 m × 2.01 m × 2.66 m
126 k.s. (93 kW)
Евро:
Euro 5
Prva osovina:
225/65 R16 112/- R
Zadnja osovina:
225/65 R16 112/- R
2024-12-31
Senaste besiktning: 2023-11-09
Fordonsslag: Lätt lastbil
Max släpvikt: 3500
Axelavstånd 1: 3520
Leasing: Ja
Kreditköp: Nej
Lätt lastbil
Reparationsobjekt
Motor trasig
Utrustning
Dragkrok
Mått & vikt
Dubbdäck
Invändiga lastmått
Övriga upplysningar
Hål i motorblock
Funktioner ej testade fel kan förekomma
Verktyg/maskiner mm ingår ej
Inredning i skåp ingår
Bucklor och repor finns se bilder
Säljarens kommentarer
Motor sönder