Oglas Prodaje se IVECO Daily minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
IVECO
Daily
2020-02-12
52600 km
735 kg
2765 kg
8. 5. 2024.
7203621
2024-05-07 12:16
2024-05-12 20:10
6.047 m × 2.01 m × 2.643 m
136 k.s. (100 kW)
Putni računar:
2024-12-31
Bristfällig fastsättning vänster sidospegel, Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Höger bakljus kondens, Skada på stötfångaren bak, Skyddslist höger bakdörr lös. Flertal bucklor och repor. Spår efter tidigare dekor
Klädsel smutsig, fram. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Spår av tidigare utrustning.
Servicelampa lyser.
License number: NUZ13E
Manufacture month: detsember 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2155, 3954 senast 2022-12-05
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 1548 SEK
Max trailer weight: 3 500 kg
35 3.0 CNG Skåp
Methane