Oglas Prodaje se IVECO Daily minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
IVECO Daily minibus furgon
IVECO Daily minibus furgon
IVECO Daily minibus furgon slika 2
IVECO Daily minibus furgon slika 3
IVECO Daily minibus furgon slika 4
IVECO Daily minibus furgon slika 5
IVECO Daily minibus furgon slika 6
IVECO Daily minibus furgon slika 7
IVECO Daily minibus furgon slika 8
IVECO Daily minibus furgon slika 9
Marka:  IVECO
Model:  Daily
Godina proizvodnje:  2011
Prvo registrovanje:  2012-04-26
Kilometraža:  425960 km
Broj mesta:  3
Kapacitet podizanja:  1005 kg
Neto težina:  2495 kg
Ukupna težina:  3500 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  17. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7207515
Datum izvršenja:  2024-06-14 16:35
Datum isteka:  2024-06-19 19:41
Ukupne dimenzije:  5.921 m × 1.996 m × 2.64 m
Snaga:  177 k.s. (130 kW)
Gorivo:  gas
Tip:  mehanika
Autoradio:  CD
Tehnički pregled do:  2024-11-30
Boja:  beli

Dodatne informacije — IVECO Daily minibus furgon

BRAKES:
Bromssköldar bak, rostskadade.
Karosskada vänster sidospegel, Rostangrepp baklucka, Stenskott vindruta utanför synfält. Karosskada höger sidospegel, Bakljus höger, repa. Rostangrepp motorhuv, Rostangrepp vänster tröskel, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljerDörrstoppar saknas till bakdörrarna.Fjädring fram och bak stum.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram. Klädsel skadad fram vänster. Sliten inredning. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad
Trög i växlingen
Nyckel, dosa trasig/ihop tejpad. Fjärrlås, flertal knappar trasiga. Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Vänster elspegel ur funktion, Ac fungerar men kyler dåligt, Signalhorn, ur funktion. Missljud framvagn ej lokaliserat. Avgassystem skadat. Strålkastarglas matta. Nyckel avbruten i tändlåset, båda nycklarna måste användas vid start.Finns bara 1 högtalare löst monterad i bilan.
License number: CTB627
Manufacture month: aprill 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 0
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 8037 SEK
CO2-emission (diesel): 244 g/km
Max trailer weight: 2 800 kg
35 3.0 HPT
2011
IVECO minibusevi furgoni
Pronađeno: 414 oglasa