Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Sprinter minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Sprinter
2020-11-25
26570 km
795 kg
2705 kg
18. 6. 2024.
7207607
2024-06-24 18:39
2024-06-27 20:06
5.932 m × 2.02 m × 2.638 m
2023-11-30
Parkeringsbroms ur funktion.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-07-05
Brister:
2 PARKERINGSBROMS BROMSVERKAN (1.4) HÖGER UR FUNKTION
Skada på stötfångaren fram, Fåtal lackskador, bucklor, stenskott och repor. Plastkåpa under bil skadad
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Inredningsdetalj, trasig. Klädsel smutsig fram.
Servicelampa lyser. Backkamera ur funktion. Kamera saknas på taket bak, se bild.
Previous owners: 6
License number: NAP00Y
Manufacture month: marraskuu 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1528 mil. Senast utförd 2023-06-05
Tax fee (yearly): 360 SEK
e-Sprinter 312 Skåp FWD
Rattväxel/paddlar
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car