Oglas Prodaje se Nissan NV200 minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Nissan
NV200
2012-10-04
130090 km
610 kg
1390 kg
2000 kg
7. 5. 2024.
7203132
2024-05-03 17:45
2024-05-09 19:02
4.4 m × 1.695 m × 1.86 m
90 k.s. (66.15 kW)
2025-04-30
Flertal stenskott motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Ytrost tak, Spår efter tidigare dekor, Bilen är matt i lacken, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. VB dörr kärvar/trög
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Ratt står snett. Styrservo missljudBilen reagerar inte på en av nycklarna
License number: MWX014
Manufacture month: toukokuu 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2567, 3127, 5342, 8367, 9503, 10592, 12181, 12901, senast 2023-12-14
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 500 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 2 000 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
1.5 dCi Skåp