Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 2
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 3
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 4
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 5
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 6
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 7
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 8
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 9
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 10
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 11
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 12
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 13
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 14
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 15
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 16
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 17
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 18
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 19
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 20
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 21
Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon slika 22
1/22
Marka:  Volkswagen
Model:  Caddy 1,6 TDI
Prvo registrovanje:  2012-01-19
Kilometraža:  246948 km
Kapacitet podizanja:  619 kg
Lokacija:  Nemačka Kalkar
Datum objavljivanja:  22. 4. 2024.
Autoline ID:  JW39800
Ukupne dimenzije:  4.41 m × 1.79 m × 1.86 m
Snaga:  102 k.s. (75 kW)
Tehnički pregled do:  2024-06
Boja:  beli

Dodatne informacije — Volkswagen Caddy 1,6 TDI minibus furgon

Nemački
Informationen:
- Fahrzeug fahrbereit
- altersbedingte Gebrauchsspuren
- Nebelscheinwerfer links beschädigt (siehe Fotos)
- Sitzpolster und Rückenlehne Fahrersitz beschädigt
- Handbremshebel beschädigt (siehe Foto)
Volkswagen minibusevi furgoni
Pronađeno: 432 oglasa