Oglas Prodaje se Volkswagen Crafter minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Crafter
2014
2013-12-19
223330 km
1049 kg
2451 kg
3. 6. 2024.
7206867
2024-06-17 17:09
2024-06-19 19:17
5.91 m × 1.993 m × 2.725 m
136 k.s. (100 kW)
2024-08-31
žuti
Stenskott vindruta utanför synfält. Antenn saknas. Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Bilen har polerbara tvättrepor, Flertal stenskott och repor, Flertal rostangreppStötfångare fram karossidan.Plastdetalj stötfångare fram, karossidan.Sidospelen vänster sida saknas.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.Armstöd förarstol skadad.
Spricka instrumentpanel.
Service bok finns men är tom, Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält. Vibrationer i ratten. Missljud framvagn ej lokaliserat.Extraljus till skåpdörr bak ur funktion.
License number: ADY659
Manufacture month: august 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3500, 5457 Service bok finns men är tom senast 2017-02-06
Tax fee (yearly): 7516 SEK
CO2-emission (diesel): 234 g/km
35 2.0 TDI Skåp
2014