Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
Transporter
2015
2015-05-21
110990 km
640 kg
2560 kg
3200 kg
7200254
2024-04-23 17:21
2024-04-28 19:41
5.292 m × 1.904 m × 2.456 m
180 k.s. (132 kW)
2024-08-31
Bromsbelägg fram, slitna. Bromsbelägg bak, utslitna.
Repa stötfångare fram, Vindruta sliten. Buckla vänster framdörr, Linjepassning framdörr vänster, Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Ytrost vänster insteg fram, Karosskada vänster tröskel, Skada på stötfångaren bak, Karosskada höger bakskärm, Karosskada höger bakdörr, Ytrost höger tröskel, Bucklor baklucka. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Plastkåpa under bil skadad.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel sliten bak. Ratten är sliten. Växelspaksknopp är sliten. Spår av tidigare utrustning.
Skramlar från instrumentbräda.
Stundvis små vibrationer drivlina / diffspärr.
Vindrutespolare läckage, Lås bak, kärvar. Fjäderbenslagring fram höger, kärvar. Fjäderbenslagring fram vänster, kärvar.
License number: NTC080
Manufacture month: kwiecień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2006, 3148, 4307, 5448, 6315, 8274, 9887, 11097 senast 2024-04-04
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 7255 SEK
CO2-emission (diesel): 229 g/km
Tax weight: 3 200 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T5 2.0 TDI 4MOTION
2015
Verkstadsinredning