Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Volkswagen Transporter minibus furgon
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 2
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 3
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 4
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 5
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 6
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 7
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 8
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 9
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 10
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 11
Volkswagen Transporter minibus furgon slika 12
Marka:  Volkswagen
Model:  Transporter
Godina proizvodnje:  2011
Prvo registrovanje:  2010-12-21
Kilometraža:  311380 km
Broj mesta:  2
Kapacitet podizanja:  705 kg
Neto težina:  2495 kg
Ukupna težina:  3200 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  22. 4. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7201503
Datum izvršenja:  2024-04-19 14:50
Datum isteka:  2024-04-23 20:36
Ukupne dimenzije:  4.892 m × 1.904 m × 1.99 m
Snaga:  140 k.s. (103 kW)
Gorivo:  gas
Tip:  mehanika
Broj osovina:  2
Autoradio:  CD
Tehnički pregled do:  2024-10-31
Boja:  beli

Dodatne informacije — Volkswagen Transporter minibus furgon

Grill är skadad. Skada på stötfångaren fram, Buckla motorhuv, Flertal stenskott motorhuv, Ytrost motorhuv, Ytrost tak, Ytrost, Ytrost vänster insteg fram, Ytrost vänster bakskärm, ytrost vänster taksida, Ytrost vänster bakdörr, Linjepassning vänster bakdörr, Buckla vänster tröskel, Ytrost vänster tröskel, Ytrost vänster insteg bak, Skada på stötfångaren bak, skadad. Ytrost höger bakskärm, Ytrost höger bakdörr, Ytrost höger framdörr, Ytrost höger tröskel, Ytrost insteg höger bak, ytrost höger framskärm, Bucklor baklucka. Ytrost baklucka, ytrost baklucka, Bakljus skadat vänster sida. Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Flertal bucklor/dörruppslag, Spår efter tidigare utrustning utvändigt, Bilen är matt i lackenReservhjul saknas
Panel insida baklucka, skada. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Bagageutrymme, klädsel skadad. Inredningsdetalj, trasig. Ratten är sliten. Inredningsdetalj är trasig. Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram. Innertak, smutsigt.
Pixelfel på display till alkolås. Alkolås, servicedatum passerat, indikerar för service. Spricka vindruta i synfält. Ac fungerar men kyler dåligt. Lås baklucka ur funktion. Bakluckan är trög att öppna och stänga. Baklucka går ej att öppna.
License number: LBH470
Service history: Service utförd vid följande mil: 3324, 7316, 8746, 9000, 16666, 24664 senast 2020-10-19
Tax fee (yearly): 5642 SEK
CO2-emission (diesel): 219 g/km
Tax weight: 3 200 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T5 2.0 TDI 4MOTION
2011
Alkolås
Lastbågar
Påbyggnadsutrustning
Verkstadsinredning
Volkswagen minibusevi furgoni
Pronađeno: 434 oglasa