Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter minibus furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Transporter
2017-03-09
241750 km
877 kg
2323 kg
3200 kg
5. 8. 2024.
7214239
2024-08-01 16:55
2024-08-06 19:32
5.304 m × 1.904 m × 1.99 m
204 k.s. (150 kW)
2024-10-31
srebrni, metalik
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott och repor, Flertal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Spricka i bakljus vänster sida.Gummilist förardörr, skadad.Flertal bucklor på tacket.Tröskel vänster sida, Karosskada.Spår efter tidigare utrustning.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Paneler skadade i lastutrymme.Avklippta kablar i bilen.
Nyckel till lastbågar saknas.
License number: CPJ021
Manufacture month: styczeń 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 1400, 3336, 5259, 8047, 10926, 13662, 21035 senast 2023-07-11. Kamrem utförd vid (mil): 21035 Datum Kamremsbyte: 2023-07-11
Tax fee (yearly): 4544 SEK
CO2-emission (diesel): 177 g/km
Tax weight: 3 200 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T6 2.0 TDI BMT 4MOTION
Lastbågar