Oglas Prodaje se Volkswagen Sharan minivan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
Sharan
minivan
2011
2011-06-01
258010 km
7
689 kg
1851 kg
2540 kg
13. 8. 2024.
7212586
2024-08-12 14:34
2024-08-15 21:21
4.854 m × 1.904 m × 1.695 m
140 k.s. (103 kW)
2000 cm³
2025-02-28
Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Inredningsdetalj är trasig. Inredningsdetalj, trasig.Insynsskydd medföljer ej
Motorlampan lyser.
SRS-lampa lyser. Servicelampa lyser. AC kyler dåligt. Knappar på ratten urfunktion Gasdämparna el baklucka slut håller inte upp bagageluckan
Previous owners: 7
License number: FYW598
Manufacture month: huhtikuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 4698, 11855 senast 2015-12-22
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 3084 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 149 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
2.0 TDI BlueMotion Technology
2011
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Aktiv parkeringshjälp