Oglas Prodaje se Volkswagen Touran minivan na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
Touran
minivan
2015
2014-08-05
75460 km
522 kg
1698 kg
2220 kg
7201682
2024-04-19 16:53
2024-04-22 21:28
4.397 m × 1.794 m × 1.643 m
2024-09-30
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Crome trim saknas på luft utblåsen.
License number: WSP950
Manufacture month: June 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 863, 1604, 2332, 3142, 3940, 4781, 5830, 6487, 7324 senast 2023-10-27
Tax fee (yearly): 547 SEK
Max pull weight: 1 280 kg
CO2-emission (methane): 128 g/km
Tax weight: 1 690 kg
1.4 TGI EcoFuel
2015
Methane
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car