Oglas Prodaje se Ford Ranger pikap na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Ranger
pikap
2014
2014-03-24
141.460 km
940 kg
2.260 kg
3.200 kg
12. 9. 2024.
7216999
2024-09-11 15:31
2024-09-15 19:21
5,22 m × 1,7 m × 1,86 m
2.200 cm³
Osovinska konfiguracija:
4x4
2024-11-30
Fåtal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Fåtal lackskador, Fåtal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor
Sliten inredning. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Innerspegel samt handtag ovanför höger framdörrarna ligger löst i bilen.
License number: OAA513
Manufacture month: heinäkuu 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 2840, 5874, 8913, 11986 och 12095. senast 2023-01-26
Tax fee (yearly): 8246 SEK
CO2-emission (diesel): 248 g/km
Tax weight: 3 200 kg
2014