Oglas Prodaje se Toyota Hilux pikap na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota
Hilux
pikap
2021-02-11
74270 km
965 kg
2245 kg
3210 kg
24. 5. 2024.
7206173
2024-05-23 11:45
2024-05-27 20:03
5.33 m × 1.855 m × 1.815 m
Tip pogona:
pogon na svim točkovima
2400 cm³
6.8 l/100 km
Putni računar:
2025-04-30
Karosskada motorhuv, Karosskada vänster bakskärm, Fåtal bucklor. Några stenskott och repor
License number: KAJ61B
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5179 mil. Senast utförd 2022-10-04
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 7580 SEK
CO2-emission (diesel): 179 g/km
Tax weight: 3 210 kg
Max trailer weight: 3 050 kg
2.4 D 4WD