Oglas Prodaje se Toyota Hilux pikap na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Toyota Hilux pikap Toyota Hilux 7.975 € Pikap 2019 78000 km Argentina, Buenos Aires
Toyota Hilux pikap
Toyota Hilux pikap
Toyota Hilux pikap slika 2
Toyota Hilux pikap slika 3
Toyota Hilux pikap slika 4
Toyota Hilux pikap slika 5
Toyota Hilux pikap slika 6
Toyota Hilux pikap slika 7
Toyota Hilux pikap slika 8
Toyota Hilux pikap slika 9
Toyota Hilux pikap slika 10
Marka:  Toyota
Model:  Hilux
Tip:  pikap
Godina proizvodnje:  2021
Prvo registrovanje:  2021-02-11
Kilometraža:  74270 km
Broj mesta:  5
Kapacitet podizanja:  965 kg
Neto težina:  2245 kg
Ukupna težina:  3210 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  24. 5. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7206173
Datum izvršenja:  2024-05-23 11:45
Datum isteka:  2024-05-27 20:03
Ukupne dimenzije:  5.33 m × 1.855 m × 1.815 m
Tip pogona:  pogon na svim točkovima
Snaga:  150 k.s. (110 kW)
Gorivo:  gas
Zapremina:  2400 cm³
Potrošnja goriva:  6.8 l/100 km
Tip:  mehanika
Broj osovina:  2
Putni računar:
Tehnički pregled do:  2025-04-30
Boja:  beli

Dodatne informacije — Toyota Hilux pikap

Karosskada motorhuv, Karosskada vänster bakskärm, Fåtal bucklor. Några stenskott och repor
License number: KAJ61B
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 5179 mil. Senast utförd 2022-10-04
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 7580 SEK
CO2-emission (diesel): 179 g/km
Tax weight: 3 210 kg
Max trailer weight: 3 050 kg
2.4 D 4WD
Toyota pikapovi
Pronađeno: 635 oglasa