Oglas Prodaje se Volkswagen Amarok V6 TDI pikap na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/73
Amarok V6 TDI
pikap
2016-10-14
277237 km
2920 kg
Švedska Karlstad
1983858
2024-07-11 13:25
5.191 m × 1.954 m × 1.834 m
224 k.s. (165 kW)
Евро:
Euro 6
Kočnica
ABS:
Centralna brava:
Bucklor, repor och lacksläpp förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Senaste service utförd 2024-03-26 vid 273541 km
Servad sedan ny på auktoriserad VW verkstad
Full servicedokumentation medföljer
Skatt/årsavgift: 5952 kr
Årskatt betald t o m: 20240930
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240318
Besiktigad till och med: 20250531
Antal nycklar: 3 st
Fordonskategori EU: N1G
Max släpvagnsvikt: 3500 kg
Lastutrymmets längd: 1616 mm
Sommardäck
Vinterdäck Dubbfria
Elhissar
Navigator
Dieselvärmare Med 2 st fjärr
Backkamera
Flakkåpa Alpha CME
Ledljusramp fram