Prodaje se Kögel S24-1 poluprikolicu sa kliznom ceradom na aukciji
Zainteresovani ste za oglas?
1/100
13.95 m × 2.55 m × 4 m
Dimenzije karoserije:
13.95 m × 2.55 m × 4 m
VIN:
WK0S0002400162761
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Saveti za kupovinu
Kontakti prodavca
Veacom s.r.o.
Na lageru:
135 oglasa
8 godina na Autoline
4.1
17 komentara
Telefonski brojevi su provereni
Fireman's hats, Empty seats - see photo, Front porch, Promenades on the side door - see photo., Operation wear and damages, Scratches on the body, Surface corrosion of the bodywork
Zbytky firemních polepů, Poškození plachty - viz foto, Odřené přední rohy, Promačkliny na zadní dveře - viz foto., Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Povrchová koroze karoserie
Zbytky firemních polepů, Poškození plachty - viz foto, Odřené přední rohy, Promačkliny na zadní dveří - viz foto., Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Oberflächenkorrosion der Karosserie
Zbytky firemních polepů, Poškození plachty - viz photo, Odřené přední rohy, Promačkliny na zadní dveří - viz photo., Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Karosszéria felszíni korróziója
Zbytky firemních polepů, Poškození plachty - fot. Odřené přední rohy, Promačkliny na zadní dveří - fot., Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Powierzchniowa korozja karoserii
Zbytky firemníchpolepů, Poškození plachty - см. фото, Odřené přední rohy, Promačkliny na zadní dveří - см. фото., Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Поверхностная коррозия кузова
Zbytky firemných polepů, Poškození plachty - viz foto, Odřené predné rohy, Promačkliny na zadní dvere - viz foto., Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Povrchová korózia karosérie
Zbytky firemních polepů, Poškození plachty - viz photo, Odřené přední rohy, Promačkliny na zadní dveří - viz photo., Подряпини на кузові, Корозія поверхні кузова