Oglas Prodaje se Kögel SNC0 24 P 90 poluprikolicu sa kliznom ceradom na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/66
Kögel
SNC0 24 P 90
11/2007
2007-11-01
7019 kg
7019 kg
Češka Dolní Újezd U Litomyšle
6. 5. 2024.
Autoline ID:
YE39995
13.95 m × 2.55 m × 4 m
Dimenzije karoserije:
13.95 m × 2.55 m × 4 m
Decommissioned for 1 month.
Severe corrosion in several places, Pallet box - minor deformations and deeper corrosion, Tarps - minor tears, repairs, Impaired rear door closing - large play., Operation wear and damages, Damaged front part from stones, Scratches on the body, Surface corrosion of the bodywork, Deformation of the superstructure
Odstaveno z provozu 1 měsíc.
Silná koroze na více místech, Schránka na palety - drobné deformace a hlubší koroze, Plachty - drobné trhliny, opravy, Zhoršené zavírání zadních vrat - velká vůle., Provozní oděrky a poškození, Poškozená přední část od kamínků, Škrábance na karoserii, Povrchová koroze karoserie, Deformace nástavby
1 Monat stillgelegt.
An mehreren Stellen starke Korrosion, Palettenkasten – leichte Verformungen und tiefere Korrosion, Planen – leichte Risse, Reparaturen, Beeinträchtigtes Schließen der Hecktür – großes Spiel., Schürfwunden und Karosserieschäden, Beschädigtes Vorderteil durch Steine, Kratzer am Körper, Oberflächenkorrosion der Karosserie, Verformung des Aufbaus
1 hónapja leszerelt.
Több helyen erős korrózió, Raklapdoboz - kisebb alakváltozások és mélyebb korrózió, Ponyva - kisebb szakadások, javítások, Elromlott hátsó ajtó zárás - nagy holtjáték., Üzemi horzsolások és sérült, Az elülső része kövektől sérült, Karcolások a karosszérián
, Karosszéria felszíni korróziója, Felépítmény deformáció
Wycofany z użytku na 1 miesiąc.
Silna korozja w kilku miejscach, Skrzynia paletowa - drobne odkształcenia i głębsza korozja, Plandeki - drobne uszkodzenia, naprawy, Uszkodzone zamykanie tylnych drzwi - duży luz., Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Uszkodzona przednia część od kamieni, Zadrapania na ciele, Powierzchniowa korozja karoserii, Deformacja nadbudówki
Выведен из эксплуатации на 1 месяц.
Сильная коррозия в нескольких местах, Поддонный ящик – незначительные деформации и более глубокая коррозия, Брезент – незначительные разрывы, ремонт, Нарушение закрывания задней двери – большой люфт., Эксплуатационные потертости и повреждения, Поврежденная передняя часть от камней, Царапины на теле, Поверхностная коррозия кузова, Деформация надстройки
Odstavené z prevádzky 1 mesiac.
Silná korózia na viacerých miestach, Schránka na palety - drobné deformácie a hlbšie korózie, Plachty - drobné trhliny, opravy, Zhoršené zatváranie zadných brán - veľká vôľa., Prevádzkové odreniny a poškodenie, Poškodená predná časť od kamienkov, Škrabance na karosérii, Povrchová korózia karosérie, Deformácia nadstavby
Знято з експлуатації на 1 місяць.
Сильна корозія в кількох місцях, Палетний ящик - незначні деформації та більш глибока корозія, Брезент - незначні розриви, ремонт, Порушення закриття задніх дверей - великий люфт., Пошкоджена передня частина від каміння, Подряпини на кузові, Корозія поверхні кузова, Деформація надбудови