Oglas Prodaje se 3S DU prikolicu furgon na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
3S DU prikolica furgon
3S DU prikolica furgon
3S DU prikolica furgon slika 2
3S DU prikolica furgon slika 3
3S DU prikolica furgon slika 4
3S DU prikolica furgon slika 5
3S DU prikolica furgon slika 6
3S DU prikolica furgon slika 7
3S DU prikolica furgon slika 8
3S DU prikolica furgon slika 9
3S DU prikolica furgon slika 10
3S DU prikolica furgon slika 11
Godina proizvodnje:  2013
Prvo registrovanje:  2013-01-14
Kapacitet podizanja:  970 kg
Neto težina:  330 kg
Ukupna težina:  1300 kg
Lokacija:  Švedska Gothenburg
Datum objavljivanja:  4. 6. 2024.
Kataloški broj prodavca:  7205166
Datum izvršenja:  2024-05-30 17:19
Datum isteka:  2024-06-12 20:18
Ukupne dimenzije:  5.52 m × 2.34 m × 0.81 m
Broj osovina:  1
Tehnički pregled do:  2025-10-31

Dodatne informacije — 3S DU prikolica furgon

BRAKES:
Bromsvajer bristfällig fastsättning under släpet, se anmärkningsbild.
Släpet har flera bucklor, stenskott och repor runt om.
License number: DPW247
Tax fee (yearly): 360 SEK
Tax weight: 1 300 kg
Kåpsläpvagn med alukåpa och tippfunktion
2013
Tippfunktion via skruvtipp
Aluminiumkåpa
Prikolice furgoni
Pronađeno: 446 oglasa