Oglas Prodaje se Ekeri L/L-4 prikolicu hladnjaču na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/49
Ekeri
L/L-4
prikolica hladnjača
2001
2000-09-08
24150 kg
Švedska Karlstad
23. 4. 2024.
1909576
2024-04-30 11:46
dužina - 14.65 m, širina - 2.6 m
Säljaren har aldrig använt kylaggregatet och vet därför inget om funktionen.Kända anmärkningar:Rostskador, slitage, repor och skavanker förekommer.Service:Information saknasKommentar om service:Säljaren utför service vid behov.
Typskylt: Saknas
Dragkrok: ögla
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2018-03-01
Senaste godkända besiktning: 20170308
Besiktigad till och med: 20180228
Årsskatt: 14305 kr
Fordonskategori EU: O4
Lastutrymmets längd: 12400 mm
Kopplingsavstånd: 12530 mm
bruttovikt: 11850 / 26150
Registrerad hos Transportstyrelsen
Dragstång från 2016