Oglas Prodaje se Spanmålsvagn prikolicu kiper na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Dumperflak prikolica kiper Dumperflak aukcija Prikolica kiper 2005 Švedska, Karlstad
CMT PT 12-20 prikolica kiper CMT PT 12-20 6.938 € Prikolica kiper 2018 18450 kg Švedska, Karlstad
Tippkärra prikolica kiper Tippkärra aukcija Prikolica kiper Švedska, Karlstad
Waldung 9ton prikolica kiper Waldung 9ton 34,26 € Prikolica kiper 2016 9000 kg Švedska, Karlstad
Spanmålsvagn prikolica kiper
Spanmålsvagn prikolica kiper
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 2
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 3
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 4
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 5
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 6
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 7
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 8
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 9
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 10
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 11
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 12
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 13
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 14
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 15
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 16
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 17
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 18
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 19
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 20
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 21
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 22
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 23
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 24
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 25
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 26
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 27
Spanmålsvagn prikolica kiper slika 28
1/28
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  25. 4. 2024.
Kataloški broj prodavca:  1913724
Datum isteka:  2024-05-02 10:37

Dodatne informacije — Spanmålsvagn prikolica kiper

Kommentar om användning:Varit i bruk på gården i flera år och använd årligen
Byggd på en lastbilsbakände
Stått oanvänd senaste åretInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarSlitage, rost och bucklor förekommer
Däck: dimension 8.25-20
Lastlängd: 4,15 m
Lastbredd: 2,27 m
Lämhöjd: 1,25 m
tillverkningsår: Information saknas
Tippfunktion
Prikolice kiperi
Pronađeno: 1213 oglasa