Oglas Prodaje se Spanmålsvagn prikolicu kiper na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
1/28
prikolica kiper
Švedska Karlstad
25. 4. 2024.
1913724
2024-05-02 10:37
Byggd på en lastbilsbakände
Stått oanvänd senaste åretInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarSlitage, rost och bucklor förekommer
Däck: dimension 8.25-20
Lastlängd: 4,15 m
Lastbredd: 2,27 m
Lämhöjd: 1,25 m
tillverkningsår: Information saknas
Tippfunktion