Prodaje se Starke Arvid 14000-PU prikolicu za prevoz stakla na aukciji

PDF
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 2
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 3
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 4
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 5
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 6
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 7
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 8
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 9
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 10
Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla slika 11
Zainteresovani ste za oglas?
PDF
Početna cena:
8,79 €
100 SEK
≈ 1.029 RSD
idi na aukciju
Marka:  Starke Arvid
Model:  14000-PU
Kapacitet podizanja:  750 kg
Neto težina:  67 kg
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  juče
Kataloški broj prodavca:  2108486
Datum isteka:  2024-09-02 12:08
Ukupne dimenzije:  1.53 m × 0.75 m × 0.93 m
VIN:  4395, okänt

Dodatne informacije — Starke Arvid 14000-PU prikolica za prevoz stakla

Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Rost och slitage, sprickor och bucklor förekommer
Typskylt: Saknas
Volym (m³): 0,4 m3
Lasthjälp med: Lastmaskin
tillverkningsår: Information saknas
Broms
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Saveti za kupovinu
Saveti za bezbednost
PDF
Prodajete tehniku?
Učinite to sa nama!
aukcija 8,79 € 100 SEK ≈ 1.029 RSD
Švedska, Karlstad
aukcija aukcija
Neto težina 54 kg
Švedska, Karlstad
2014
Švedska, Karlstad
Švedska, Karlstad
aukcija 17,58 € 200 SEK ≈ 2.057 RSD
Nosivost 1500 kg
Švedska, Karlstad
aukcija aukcija
Nosivost 175 kg Neto težina 30 kg
Švedska, Karlstad
aukcija 43,95 € 500 SEK ≈ 5.144 RSD
Švedska, Karlstad
aukcija aukcija
2015
Nosivost 70 kg
Švedska, Karlstad
4.900 € ≈ 573.400 RSD
Nosivost 1211 kg Broj osovina 2
Češka, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 godina na Autoline
Kontaktirajte prodavca
17.500 € ≈ 2.048.000 RSD
2006
Španija, Rabade, Lugo
RB Trading International
6 godina na Autoline
Kontaktirajte prodavca