Oglas Prodaje se Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolicu za prevoz stakla na aukciji je prodat i ne učestvuje u pretraživanju!
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 2
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 3
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 4
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 5
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 6
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 7
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 8
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 9
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 10
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 11
Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla slika 12
Marka:  Starke Arvid
Model:  400 L / 750 kg
Godina proizvodnje:  2011
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  26. 4. 2024.
Kataloški broj prodavca:  1861323
Datum isteka:  2024-05-03 12:42

Dodatne informacije — Starke Arvid 400 L / 750 kg prikolica za prevoz stakla

Information om användning:Objektet har använts till uthyrningInformation från nuvarande ägare:Objektet har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Bucklor och skador runt om.
Typskylt: Finns men går ej att avläsa
Lasthjälp med: Lastmaskin
Starke Arvid prikolice za prevoz stakla
Pronađeno: 4 oglasa