Prodaje se ron Pronar raonik za sneg na aukciji
PDF
Podeliti
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Zainteresovani ste za oglas?
1/8
PDF
Podeliti
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Kontaktirajte prodavca
raonik za sneg
Kataloški broj:
23827
Norveška Eidskog
juče
25443
2024-11-20 10:00
2024-11-27 10:00
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Saveti za kupovinu
Kontakti prodavca
Pretplatite se na prodavca
Jezici:
norveški, engleski
+47 61 10 ...
+47 61 10 02 00
Adresa
Norveška, Eidskog
Lokalno vreme prodavaca:
12:26 (CET)
Pošalji poruku
Kontakti prodavca
Diger AS
Norveška
5 godina na Autoline
1.5
18 komentara
Pretplatite se na prodavca
+47 61 10 ...
+47 61 10 02 00
Pitajte prodavca
PDF
Podeliti
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
Prodajete tehniku?
Učinite to sa nama!
3.442 €
40.000 NOK
≈ 402.800 RSD
Norveška, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 godina na Autoline
Kontaktirajte prodavca
3.442 €
40.000 NOK
≈ 402.800 RSD
Norveška, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 godina na Autoline
Kontaktirajte prodavca
602,40 €
7.000 NOK
≈ 70.490 RSD
Norveška, Narvik
Kontaktirajte prodavca
6.368 €
74.000 NOK
≈ 745.200 RSD
Norveška
Kontaktirajte prodavca
4.475 €
52.000 NOK
≈ 523.600 RSD
Norveška, Elverum
Kontaktirajte prodavca
2.711 €
31.500 NOK
≈ 317.200 RSD
Norveška, Sørvik
Kontaktirajte prodavca
Tileggshydraulikk: Ja
merke: ron
MVA: objektet selges mva fritt
Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva
Brøyteskjær Pronar 280 selges på vegne av privperson
Vanlig brukt slitasje
fungerer som den skal
Alle spørsmål angående objektet kan rettes til ansvarlig megler
Atle Jensen
+4792495919
pokazati kontakte
#snø
Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler
som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler
som ikke er beskrevet av Diger
har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt
eller har en annen agent som henter objektet
betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted